Centrum Integracji Społecznej w Chełmie
Zajęcia praktyczne grupy kucharz

W dniu 10.01.2018 grupa "kucharz" przygotowała pyszny i zdrowy krem z pomidorów, a na deser podała ciasto czekoladowe i babkę ucieraną.

 
Noworoczne fryzury

Wykonywanie noworocznych fryzur dla podopiecznych Mieszkań Wieloprofilowych Chronionych przez uczestniczki Centrum Integracji Społecznej w Chełmie.

Więcej…
 
Spotkanie wigilijne

W dniu 20.12.2017 roku zorganizowaliśmy dla uczestników oraz pracowników Centrum Integracji Społecznej spotkanie wigilijne. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w dekorowanie świątecznych pierniczków. W świątecznej atmosferze i przy pięknie przystrojonej choince podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia.

Więcej…
 
Życzenia świąteczne

 
Kurs "Obsuga wozków jezdniowych widowych"

Z początkiem grudnia 2017 roku siedmioro uczestników grupy gospodarczej oraz trzech uczestników grupy malarz - tapeciarz rozpoczęło kurs "Obsługa wózków jezdniowych widłowych" obejmujący w pełnym zakresie zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Dzięki uczestnictwu w kursie nasi beneficjenci mają szansę na podniesienie własnych kwalifikacji zawodowych, czym zwiększą swoje szanse na zatrudnienie.

 
Zaproszenie do uczestnictwa w grupie gospodarczej

 
Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

W ostatnim tygodniu listopada w grupie opiekunek rozpoczęło się szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu w siedzibie CIS. Szkolenie ma na celu nabycie przez uczestników projektu teoretycznych i praktycznych umiejętności dotyczących zasad postępowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

 
Wspólne wykonywanie kartek świątecznych

W przedświątecznym czasie wspólnie z uczestniczkami grupy kucharz i stylizacji wykonywaliśmy bożonarodzeniowe kartki.

 
Zaproszenie do uczestnictwa w grupie opiekunek

 
Zajęcia z psychologiem

Warsztaty umiejętności społecznej w grupie kucharz -  poznawanie samego siebie, obraz samego siebie.


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 33