Centrum Integracji Społecznej w Chełmie
Noworoczne fryzury

Wykonywanie noworocznych fryzur dla podopiecznych Mieszkań Wieloprofilowych Chronionych przez uczestniczki Centrum Integracji Społecznej w Chełmie.

Więcej…
 
Spotkanie wigilijne

W dniu 20.12.2017 roku zorganizowaliśmy dla uczestników oraz pracowników Centrum Integracji Społecznej spotkanie wigilijne. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w dekorowanie świątecznych pierniczków. W świątecznej atmosferze i przy pięknie przystrojonej choince podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia.

Więcej…
 
Życzenia świąteczne

 
Kurs "Obsuga wozków jezdniowych widowych"

Z początkiem grudnia 2017 roku siedmioro uczestników grupy gospodarczej oraz trzech uczestników grupy malarz - tapeciarz rozpoczęło kurs "Obsługa wózków jezdniowych widłowych" obejmujący w pełnym zakresie zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Dzięki uczestnictwu w kursie nasi beneficjenci mają szansę na podniesienie własnych kwalifikacji zawodowych, czym zwiększą swoje szanse na zatrudnienie.

 
Zaproszenie do uczestnictwa w grupie gospodarczej

 
Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

W ostatnim tygodniu listopada w grupie opiekunek rozpoczęło się szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu w siedzibie CIS. Szkolenie ma na celu nabycie przez uczestników projektu teoretycznych i praktycznych umiejętności dotyczących zasad postępowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

 
Wspólne wykonywanie kartek świątecznych

W przedświątecznym czasie wspólnie z uczestniczkami grupy kucharz i stylizacji wykonywaliśmy bożonarodzeniowe kartki.

 
Zaproszenie do uczestnictwa w grupie opiekunek

 
Zajęcia z psychologiem

Warsztaty umiejętności społecznej w grupie kucharz -  poznawanie samego siebie, obraz samego siebie.


 
Warsztaty aktywności obywatelskiej

W dniu 09.11.2017 roku Stowarzyszenie Hospicjum Domowe im.ks.kan.Kazimierza Malinowskiego w Chełmie zorganizowało warsztaty aktywności obywatelskiej. Spotkanie miało miejsce w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. W warsztatach wzięły udział róne placówki m.in. Warsztaty Terapii Zajęciowej, Dom dziennego Pobytu, Zespół Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich oraz Centrum Integracji Społecznej (grupa opiekunek wraz z instruktorem). Pani Dyrektor CIS prezentowała działalność naszej placówki. Warsztaty miały na celu przedstawienie aktywności różnych grup w różnym wieku oraz możliwości nawiązania współpracy ze Stowarzyszeniem Hospicjum Domowego.


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 35