Centrum Integracji Społecznej w Chełmie
Zaproszenie do uczestnictwa w grupie opiekunek

 
Zajęcia z psychologiem

Warsztaty umiejętności społecznej w grupie kucharz -  poznawanie samego siebie, obraz samego siebie.


 
Warsztaty aktywności obywatelskiej

W dniu 09.11.2017 roku Stowarzyszenie Hospicjum Domowe im.ks.kan.Kazimierza Malinowskiego w Chełmie zorganizowało warsztaty aktywności obywatelskiej. Spotkanie miało miejsce w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. W warsztatach wzięły udział róne placówki m.in. Warsztaty Terapii Zajęciowej, Dom dziennego Pobytu, Zespół Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich oraz Centrum Integracji Społecznej (grupa opiekunek wraz z instruktorem). Pani Dyrektor CIS prezentowała działalność naszej placówki. Warsztaty miały na celu przedstawienie aktywności różnych grup w różnym wieku oraz możliwości nawiązania współpracy ze Stowarzyszeniem Hospicjum Domowego.


 
Zaproszenie do uczestnictwa w grupie malarz-tapeciarz

 
Remont toalet w Urzędzie Miasta

Pod nadzorem instruktora uczestnicy grupy malarz-tapeciarz wykonują gruntowny remont toalet w Urzędzie Miasta.

 
Pracowita jesień w grupie gospodarczej

Z pozoru może się wydawać, że jesienne prace w ogrodach i terenach zielonych ograniczają się tylko do zgrabienia liści. Jednak, tak naprawdę jest to jedna z wielu czynności, jaką należy wykonać, by wiosną zieleńce i ogrody mogły cieszyć nas pięknym widokiem. Jesień to pora roku podczas której dokonujemy nowych nasadzeń drzew, krzewów oraz roślin cebulowych i bylin. W tym czasie wykonujemy liczne prace porządkowe i pielęgnacyjne na trawniku. Zabezpieczamy rośliny przed nadchodzącymi przymrozkami, poprawiamy właściwości gleby przez przekopywanie oraz nawożenie roślin specjalnymi nawozami jesiennymi. Likwidujemy zwiędłe kwiaty letnie, a w pojemnikach tworzymy kompozycje z pięknie kwitnących chryzantem i wrzosów. Do naszych dodatkowych czynności dodać można zabezpieczanie przed działaniem czynników atmosferycznych elementów architektury parków, ogrodów czy placów zabaw.

 
Zaproszenie do uczestnictwa

 
Zaproszenie do współpracy

Centrum Integracji Społecznej ul. Połaniecka 10, 22-100 Chełm zaprasza do współpracy osoby posiadające minimum wykształcenie średnie zgodne z przedmiotem warsztatów oraz uprawnienia pedagogiczne. Oferujemy umowę o pracę na czas zastępstwa (pełny etat) na stanowisku INSTRUKTOR REINTEGRACJI ZAWODOWEJ dla grupy kucharz.

Jeżeli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, sumienną czekamy właśnie na ciebie. W zamian oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole oraz możliwość osobistego i zawodowego rozwoju.

Czekamy na zgłoszenia:

Centrum Integracji Społecznej w Chełmie przy ul. Połanieckiej 10
Tel. 82 563 73 79
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 
Warsztaty aktywizacji zawodowej i przedsiębiorczości społecznej

 
Warsztaty umiejtności społecznych

Uczestnicy projektu z każdej grupy zawodowej biorą udział w zajęciach warsztatowych dotyczących umiejętności społecznych. Poprzez uczestnictwo w tych zajęciach można doskonalić posiadane już umiejętności interpersonalne, poszerzyć repertuar zachować wykorzystywanych w relacjach z innymi ludźmi co wpływa pozytywnie na jakość tych kontaktów. Uczestnictwo w tych zajęciach pobudza także potrzebą samorealizacji oraz rozwoju osobistego.


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 34